06. 07. 2018

Chorvatsko 2018

Spolek rodičů a přátel ZŠ Vojnovičova z. s., Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičov ...více
25. 06. 2018

Průzkum přepravních vztahů v Ústí nad Labem

Naše škola byla oslovena s požadavkem pomoci s vyplněním dotazníku. Děti přinesou domů ...více
15. 06. 2018

Příspěvek na ozdravný pobyt

Pojišťovna VZP nabízí příspěvek na ozdravný pobyt žáků - svých pojištěnců. Nutnos ...více
10. 05. 2018

Zápis - přijatí žáci

Seznam dětí přijatých do nového školního roku 2018/19 najdete zde. ...více

MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL Ústí nad Labem

Taneční klub LIFE  se zúčastnil, spolu s dalšími pěti tanečními soubory, MEZINÁRODNÍHO TANEČNÍHO FESTIVALU Ústí nad Labem, který probíhal ve dnech 7. – 9. listopadu 2014 ve sportovní hale Sluneta na Klíši.

Jednalo se o jubilejní 45. ročník. Nad tímto Festivalem převzali záštitu předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pan Jan Hamáček a hejtman Ústeckého kraje pan Oldřich Bubeníček .

Páteční část festivalu byla nazvaná „Taneční horečka páteční noci“.  Byly osloveny ústecké taneční kluby a uskutečnila se přehlídka vystoupení v různých druzích tance všech věkových kategorií.

Za Taneční klub LIFE tančily své formace malé i velké děti, junioři a dokonce i dospělí, naši asistenti a trenéři.

Večerem provázel Ondra Vodný, moderátor Evropy 2, který dokázal vždy rozbouřit celou halu.

Atmosféra byla neuvěřitelná a finále večera bylo překvapením pro diváky. Všichni tanečníci ze všech tanečních souborů se shromáždili na parketě a společně celkem asi 400 tanečníků tančilo jednu společnou formaci se svítícími náramky na rukou.

Fotografie z akce najdete zde.

Významný úspěch našich malých golfistů na mezinárodním turnaji

Letošní podzim se nese v rytmu SNAGu. Začal interním turnajem, kde se proti sobě imaginárně postavily děti ze čtyř základních škol, se kterými CZ Golf dlouhodobě spolupracuje. Tento turnaj jsme částečně pojali jako kvalifikační soutěž tak, abychom z našich nejmladších golfistů vybrali reprezentanty na mezinárodní turnaj SNAG International Tournament, který byl pořádán evropským koordinátorem, britskou společností i-KAN GC.

V pondělí 10. listopadu proti sobě nastoupilo celkem 78 tříčlenných týmů od indoorové i outdoorové varianty hry. Největší zastoupení měly domácí britské týmy, velký počet reprezentantů vyslaly do bojů i týmy a kluby z Jihoafrické republiky, mezi země s menší výpravou patřilo Rusko nebo Česká republika.

A jak si naši zástupci vedli v mezinárodní konkurenci? Z českých škol dopadl nejlépe tým ZŠ Třešť, který  dosáhl výsledku rovných 100 ran. To znamenalo celkovou sedmou pozici mezi družstvy hrajícími indoorovou variantu turnaje. Na druhé pozici mezi českými školami a na deváté celkově (s výsledkem 107 ran) se umístilo družstvo ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem ve složení: Adam Palán, Kryštof Karas a Jirka Klier. Třetím nejlepším týmem pod křídly CZ Golf potom byli reprezentanti ZŠ Čelakovského Strakonice (s výsledkem 115 ran obsadili dvanácté místo v turnaji).

Tak úspěšný byl letošní premiérový ročník mezinárodního SNAGového klání. Všichni účastníci, jak samotní hráči, tak trenéři a učitelé, si tuto iniciativu velmi pochvalují a již se těší na další SNAGové akce.

Fotografie z akce najdete zde.

Výsledkovou listinu najdete zde.

Těšíte se na velké přestávky venku?


Ne
2548
Ano
3525

ZŠ Vojnovičova

ZŠ Vojnovičova
Telefon a email vrátnice:
475 669 141
733 737 584
 
Telefon a email sekretariát:
475 669 143
 
Telefon a e-mail jídelna:
475 669 149
733 125 723

Telefon a e-mail družina:
725 415 327
 
Telefon a e-mail školní klub:
601 562 102
kucerova@zsvojnovicova.cz
 
Telefon a e-mail odloučené pracoviště:
733 737 591

 


ZŠ Vojnovičova


ZŠ Vojnovičova