06. 07. 2018

Chorvatsko 2018

Spolek rodičů a přátel ZŠ Vojnovičova z. s., Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičov ...více
25. 06. 2018

Průzkum přepravních vztahů v Ústí nad Labem

Naše škola byla oslovena s požadavkem pomoci s vyplněním dotazníku. Děti přinesou domů ...více
15. 06. 2018

Příspěvek na ozdravný pobyt

Pojišťovna VZP nabízí příspěvek na ozdravný pobyt žáků - svých pojištěnců. Nutnos ...více
10. 05. 2018

Zápis - přijatí žáci

Seznam dětí přijatých do nového školního roku 2018/19 najdete zde. ...více

Úspěch v okresním kole Olympiády v ČJ

Jako každý rok i letos se zástupci naší školy, nejlepší ve školním kole OČJ, zúčastnili zápolení nejzdatnějších češtinářů z Ústí a okolí. Přečtěte si dojmy jedné z účastnic:

Ve středu 1. února se v DDM uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Okresního kola jsem se zúčastnila společně s Klárou Herišerovou. Ze začátku jsem byla dost nervózní, ale pak ze mě nervozita opadla. V první části, která je zaměřena na mluvnici, mě nejvíc zaskočilo slovo partaj a jeho definice. Potom následovalo druhé kolo - sloh. Téma: ,,Co mě čeká v letošním roce a co očekávám v letošním roce‘‘ bylo volné. Nic zajímavého mě nenapadlo a téma mi přišlo trochu nudné, snažila jsem se ale sloh napsat co nejlépe.

Po druhé části následovalo vyhlášení. Nevěřila jsem, že bych se dobře umístila. Vyhlašování začalo, 24. - 25. místo patřilo Kláře Herišerové. Mé jméno se stále neozývalo a já jsem si říkala, že na mě nejspíš zapomněli. Překvapení! Skončila jsem na 3. místě. Postoupila jsem do krajského kola, které se koná 1. dubna také v DDM. Byla to pro mě rozhodně velká zkušenost.

Michala Rosendorfová, 8. B

Okresní přebor v šachu

Dne 8.12.2016 jsme se zúčastnili okresního přeboru škol v šachu konaného v ústeckém Domě dětí a mládeže.   V kategorii 1. stupně jsme obsadily 4. místo a ještě lépe jsme dopadli v kategorii 2. stupně, kde jsme obsadili 2. a 4. místo (tedy i družstvo „B“ bylo letos poměrně dost silné). 

Kompletní výsledky najdete na stránkách pořadatele zde.

Fotografie z akce najdete zde.
 

Florbalový podzim

Florbalová liga Ústeckých škol – zúčastnili jsme se 1. kola konaného v úterý 1.11.2016 na ZŠ Hluboká v Neštěmicích, kde jsme poprvé v soutěži vyzkoušeli posily z osmých tříd. Bližší údaje o této akci a ostatních akcí konaných v tomto podzimu najdete zde

Okresní kolo BASKETBAL pod AŠSK a starší kluci ze ZŠ Vojnovičova

Ve středu 9.3.2016  jsme se s kluky – reprezentanty školy z 8. a 9. tříd zúčastnili turnaje v Basketbalu. Kluci bojovali houževnatě a srdnatě, na postup ze základní skupiny do dalších bojů to ale bohužel nestačilo. Každopádně klukům za podaný výkon i za vedení školy díky.  

seznam našich reprezentantů:     Pranšperger Tomáš-8.A, Medek Jan-8.B, Vlček Pavel-8.B, Krupica Jakub-8.B, Dittrich Tadeáš-8.B, Žilka Martin-9.A, Voleman Vojtěch-9.A, Krejčí Filip-9.A, Mlejnek Daniel-9.A

Sportu zdar – Mgr. Josef Hájek.

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Jako v předešlých letech i tentokrát se naši žáci účastnili okresního kola zeměpisné olympiády s pěknými výsledky.

Nejlepší umístění zaznamenala opět Eva Čmuchařová z 9.B a to získáním 9. místa v kategorii C - žáci 8. a 9. ročníku základních škol a víceletých gymnázií. Ve stejné kategorii pak Jindřich Marek obsadil místo 12. V kategorii B - žáci 7. ročníku se Michaela Černíková ze 7.C umístila na 16. místě a Omar Al-Eraidi, též ze 7.C, na místě 17. Nejmladší účastníci v kategorii A pro žáky 6. tříd bodovali na místě 12. Daniela Vondrová ze 6.B a na 20. místě Jan Mládek ze 6.C.

Všem soutěžícím gratuluji, děkuji za dobrou reprezentaci školy a přeji mnoho dalších úspěchů.

Mgr. Jaroslava Arnoštová

Výsledky okresního kola soutěží v anglickém a německém jazyce

Dne 27. ledna proběhlo okresní kolo soutěže v německém jazyce, kde nás v kategorii II. A reprezentovaly Míša Kučerová z 8.B a Terka Kotlíková z 9. A. Míša se umístila na krásném čtvrtém místě a Terka byla desátá.

10. února se konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kterého se zúčastnila v kategorii I. A Míša Rosendorfová ze 7. B a v kategorii II. A Eva Čmuchařová z 9. B. Míša skončila ve své kategorii dvanáctá a Eva si proti loňskému roku polepšila a umístila se na pátém místě. 

Všem čtyřem dívkám velice gratulujeme a děkujeme za pěkné výsledky. 

Soutěže v anglickém jazyce

Koncem ledna jsme uspořádali školní kolo soutěže v anglickém jazyce. V kategorii I. A se účastnilo 30 žáků 7. tříd a v kategorii II. A 103 žáků 8. a 9. tříd. Nejdříve jsme ověřovali znalosti z poslechu, gramatiky a porozumění textu a ti, jež byli úspěšní, postoupili do dalšího - ústního kola, kde měli předvést své konverzační schopnosti.

Do okresního kola mohl postoupit pouze vítěz z každé kategorie, což bylo velice napínavé. V okresním kole dne 25.2. nás z kategorie I. A reprezentoval Fanda Preissler a z kategorie II. A Eva Čmuchařová. Oba se umístili na velice pěkných místech – Fanda na jedenáctém a Eva na dvanáctém.

Gratulujeme!  

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Výrazný úspěch zaznamenala naše škola dne 17. 2. 2015 v okresním kole zeměpisné olympiády a to díky Evičce Čmuchařové, žákyni 8.B, která získala 5. místo v kategorii C (8. a 9. ročníků) z celkového počtu 30-ti žáků. Zároveň Eva obsadila v podkategorii práce s atlasem místo 1. Moc gratulujeme.

Další velmi pěkné 11. místo ve stejné kategorii C obsadil Jindřich Marek z 8.B.

V kategorii A za zmínku stojí též 12. místo Kláry Herišerové ze 6.C.

Všem zástupcům školy děkuji za účast a přeji mnoho dalších studijních úspěchů.

Mgr. Jaroslava Arnoštová

Olympiáda z NJ

Dne 4.2.2015 se uskutečnilo Okresní kolo olympiády z německého jazyka. Naši školu úspěšně reprezentovala žákyně deváté třídy Maruška Lošťáková a umístila se v první polovině účastníků.

Blahopřejeme. 

Okresní kolo škol v šachu

Dne 11.12.2014 proběhlo v Chlumci Okresní kolo škol v šachu. Žákům 1. stupně naší školy se povedl skvělý výsledek! Postoupili totiž z 2. místa do krajského kola konaného koncem ledna v Litoměřicích. Rozhodl o tom součet umístění prvních 4 našich hráčů. Z jednotlivců bych předevší vyzdvihl výkon Marka Mišáka, který v konkurenci i některých závodních hráčů obsadil v základní skupině skvělé 3. místo!

Výsledky 2. stupně tak silné sice nebyly, ale je to dáno spíše silnější konkurencí. Věřím, že až současní žáci 1. stupně dospějí do druhostupňové kategorie, budou výsledky v této kategorii velmi odlišné.

Akce v Chlumci byla velmi povedená a velmi prospěla všem našim hráčům především jako výborný trénink. Zároveň umožnila hráčům poměřit svou šachovou dovednost s konkurencí z Ústí nad Labem a blízkého okolí.

Ing. David Hozda

Fotografie z akce najdete zde.

Výsledky žáků 1. stupně najdete zde.

Výsledky žáků 2. stupně najdete zde.

Bližší informace o akci ze stránek pořadatele najdete zde.

Úspěch našich mladých golfistů

První "virtuální" turnaj v ČR ve SNAGu se odehrál ve dnech 13. a 14. října 2014 ve čtyřech základních školách, které zastřešují výuku SNAG golfu ve spolupráci se společností CZ Golf. Základní myšlenkou celé akce bylo maximálně vtáhnout děti do hry, ukázat jim krásu a kouzlo soutěžního SNAGu a v neposlední řadě dokázat, že on-line turnaje (na dálku) je možné uskutečnit nejen na papíře, ale i ve skutečnosti.

Turnaj se hrál na 9 jamek dle jednotných propozic, s maximálním využitím školních prostor nebo míst, kde kroužky obvykle probíhají. V Třešti se tak turnaj odehrál na fotbalovém hřišti, v Ústí nad Labem na cvičných plochách na golfovém hřišti, v Písku v tělocvičně (bohužel vydatné noční deště vykonaly své) a v Milovicích nad Labem na přilehlých školních pozemcích.

Turnaje se dohromady zúčastnilo 28 hráčů. Pro řadu z nich to bylo jejich první soutěžní klání, pro všechny potom velký zážitek. Zážitek to byl také pro přihlížející rodiče, kamarády a pedagogy, kteří jim vytvořili příjemnou turnajovou atmosféru.

Celkovými vítězi se stal flight: tříčlenný tým ze ZŠ Třešť s výsledkem 61 ran, druhé místo se 79 ranami vybojovala ZŠ Vojnovičova z Ústí nad Labem a třetí místo obsadila ZŠ Milovice. GRATULUJEME!

A jak vlastně vypadalo hřiště a formát hry?

Hrálo se na 9 jamek, formát foursome na rány, vzdálenosti jednotlivých jamek se pohybovaly mezi 6 - 23 metry. Pořadateli standardizované hřiště měřilo celkem 113 metrů. Pro větší pestrost se na hřišti vyskytovaly i překážky se stejnými pravidly jako na skutečném golfovém hřišti - 1x příčná voda, 1x bunker,1x out.

Závěrem můžeme slíbit, že toto byl první, ale v žádném případě ne poslední turnaj ve SNAGu, který CZ Golf bude pořádat, neboť věříme, že tato aktivita se jednou celému českému golfu vrátí ve formě nový golfistů nebo pozitivních lidí dívající se na golf bez předsudků.

Fotografie z akce najdete zde.

Happening

Dne 8. 10. se vybraní žáci z 9. tříd zúčastnili Hapeningu v Severočeské vědecké knihovně, kde probíhala soutěž 5x5x5x5. Soutěžilo 5 žáků z 5 škol v 5 odděleních knihovny a plnilo 5 úkolů.

Naši žáci si vedli výtečně, hned v úvodní disciplíně Scrable nasadili velmi vysokou laťku. Pak následovalo vyhledávání knihy, která vysvětlovala název ulice naší školy. I tento úkol zvládli báječně, dokonce před časovým limitem. Třetí disciplína, která se odehrávala ve studovně časopisů, spočívala v doplnění názvů časopisů. Předposlední úkol probíhal ve vědecké studovně v prvním patře, zde se ukázalo, zda žáci umí s katalogem a jak jsou šikovní na vyhledávání knih a informací. Tento úkol byl určitě nejnáročnější. V páté, poslední disciplíně, se projevila soudržnost nejen pěti soutěžících, ale i celé třídy, která během soutěže tým podporovala. Šlo o soutěž domino, v níž se třídě podařilo během 1 minuty postavit nejdelšího hada z knih (137 kusů).

Při závěrečném vyhodnocování jsme tajně doufali, že se umístíme do 3. místa. Naše očekávání se naplnila, do školy jsme dovezli pomyslnou bronzovou medaili za 3. místo. Všichni soutěžící (M. Lošťáková, K. Žahourová, K. Paštiková, M. Pospíšilová a J. Dolanský) si domů odnášeli nejen skvělou atmosféru, ale i nové zkušenosti.

Děkujeme organizátorům za báječnou akci, těšíme se na příští rok a moc gratulujeme k medailovému místu.


Pohled Organizátorů:

Zdravím opět všechny účastníky 4.ročníku Happeningu v Severočeské vědecké knihovně Velká Hradební 49 Ústí nad Labem dne 8.října 2014 Posílám shrnutí, výsledky a odkaz na foto:

http://ciprian.rajce.idnes.cz/Happening_2014/

Náš Happening je naplánován pro 5 škol.

Atmosféra jako vždy skvělá, žáci a studenti vynikající, pedagogický dozor soutěživý.

Každá třída vybrala 5 studentů, kteří splnili všech 5 úkolů v 5 odděleních vědecké knihovny. Ostatní studenti soutěžili v doplňovacích soutěžích.

O vítězi rozhodovalo opět scrable a domino z knih a letos byly výsledky opravdu o "fous".

V rámci motta Týdne knihoven "S námi vždy all inclusive" všechny "nakrmila" firma Aplica s.r.o. Ústí n.L.


1. místo 126 bodů: Gymnázium +SOŠ dr.V.Š. Stavbařů 5 ÚL 28 žáků
barva zelená

2. místo 114 bodů: ZŠ a MŠ SNP 2304/6 Ústí n.L. 19 žáků
barva žlutá

3. místo 110 bodů ZŠ Vojnovičová 620/5 Ústí n. L. 20 žáků
barva červená

4.až 5 místo se stejným počtem bodů 103:
ZŠ a MŠ Nová 1432/5 Ústí n.L. K.Vrch, barva oranžová 20 žáků
ZŠ Masarykova 559 Chabařovice, barva modrá, 26 žáků

Těšíme se na další setkání u nás v knihovně

za všechny organizátory
Ludmila Makovská
Severočeská vědecká knihovna

Ústí nad Labem           

Úspěch školního sboru

V sobotu 12.4. jsme dosáhli dalšího úspěchu. Náš mladý školní sbor Chorea pueri ustensis, který se schází od září 2013, se účastnil letošní Krajské postupové přehlídky školních dětských pěveckých  sborů pro Ústecký kraj. Už od brzkého rána se děti s rodiči sjížděli ke Kulturnímu domu v Chlumci, kde domácí dětský sbor akci pořádal. Pod vedením sbormistryně Veroniky Tomsové a za hudebního doprovodu Jana Breindla (klavír) a Jana Žahoura (kytara) si děti v kategorii I.A vyzpívaly krásné třetí místo.

Odbornou porotu (v čele s Doc.PaedDr. Vladimírem Kuželkou) zaujala interpretace písní Bimbo, Koloběžka, Kluci kočičí a povinně přidělené Ej, padá, padá, rosička. Vítězství zůstalo domácím, Chlumeckému dětskému sboru.

Recitační soutěž – okresní kolo

Dne 22. 3. 2014 se v Ústí nad Labem v Domě dětí a mládeže konalo okresní kolo recitační soutěže. Tato soutěž je rozdělena do čtyř kategorií, z nichž první kategorie byla pro děti z druhých a třetích tříd, celková účast v této kategorii byla 16 dětí. Ve druhé kategorii soutěží děti z čtvrtých a pátých tříd, které se účastnilo 21 dětí. Třetí kategorie je určena pro děti z šestých a sedmých tříd, celkem do této kategorie postoupilo ze školních kol 20 dětí. A nakonec čtvrtá kategorie, kterou obsadilo 14 dětí z osmých a devátých tříd. Z naší základní školy se nominovalo ze školního kola celkem 7 dětí v různých kategoriích.  Zúčastnilo se jen pět.

Já, Kateřina Faltysová (7. C), a má kamarádka Kateřina Žahourová (8. A) jsme se této soutěže zúčastnily, já ve třetí kategorii a Kateřina Žahourová ve čtvrté. Při vstupu do budovy DDM jsme společně s Káťou pociťovaly trému a nervozitu.

Hned v úvodu se pořadatelé snažili uvolnit atmosféru a s menšími dětmi rozcvičovali mluvidla. Bylo to milé a uklidňující. Následně začala soutěž a děti z první kategorie jedno po druhém nastupovaly na pódium před porotu. Pak následovala kategorie třetí, do které jsem spadala já.  Ovládal mě pocit trémy a nervozity, ale zároveň jsem již chtěla být na pódiu a recitovat. Jako první jsem recitovala báseň od Juliana Tuwina, kterou přeložil Jan Pilař s názvem „Zázraky a divy“. Moc dobrý pocit jsem po své recitaci neměla.  Ještě před vyhlášením výsledků naší kategorie jsem byla oslovena a požádána (ještě společně s  jednou soutěžící) o recitaci druhé básně.  Měla jsem připravenou „Píseň o kamarádovi“ od Vladimíra Vysockého. Při vyhlášení výsledků naší kategorie jsem byla velice mile překvapena, že jsem obsadila jedno ze dvou postupových míst do krajského kola, které se bude konat dne 12. - 13. 4. 2014 v Lounech. Při předávání diplomu jsem cítila radost a vzrušení.

Po vyhlášení výsledků první a třetí kategorie následovalo další recitační kolo, a to druhé kategorie a čtvrté.  Já, Kateřina Žahourová, jsem recitovala svou báseň od Jaromíra Nohavici s názvem „Myš na konci léta“. Připadala jsem si, jako kdybych měla žaludek vzhůru nohama, ale při vstupu na pódium tyto pocity odezněly. Snažila jsem se zrakem komunikovat s porotou a publikem. Po recitaci jsem se svým výkonem byla spokojená. Před vyhlášením výsledků jsem byla také, jako má kamarádka Katka F., vyzvána k přednesu druhé básně, kterou jsem měla připravenou. Jednalo se o báseň od Jana Jindřicha Marka „Vodníkova nevěsta“. Vše jsem však zvládla. Po ukončení recitace jsem netrpělivě očekávala vyhlášení, já jsem skončila na třetím místě.  Z tohoto výsledku jsem měla velkou radost. Nejen my dvě, ale i ostatní soutěžící  - Rozálie Frišová (3. B), Tereza Pešková z 6. B a Eliška Farová (9. B) si odnášíme zajímavou zkušenost.

Katka Faltysová a Katka Žahourová

Školní a okresní kolo soutěže v Aj

Na konci ledna proběhla na naší škole soutěž v anglickém jazyce v kategoriích I.A (žáci do 7. třídy) a II.A (8. a 9. třídy), kde se zúčastnilo téměř 20 žáků v obou kategoriích. Vítězkou v kategorii I.A se stala Eva Čmuchařová ze 7.B a v kategorii II.A Markéta Marečková z 9.A.

Obě žákyně nás vzorně a kvalitně reprezentovaly dne 12. 2. 2014 v okresním kole pořádaném DDM, kde M. Marečková obsadila sympatické 10. místo a E. Čmuchařová výborné 5. místo.

Gratulujeme k dobrým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy v rámci okresního kola.

Podrobnější informace o soutěži včetně výsledků naleznete na stránkách DDM zde.

Miroslav Mates  

Regionální kolo rétorické soutěže mladý Demosthenes

V úterý 28. Ledna 2014 hostila naše škola regionální kolo soutěže Mladý Demosthenes. Young Demosthenes je prestižní mezinárodní soutěž v řečnickém umění.

Soutěž obsadila na celé dopoledne kinosál naší školy. Své řečnické umění ukázali žáci druhého stupně a středních škol nejen z Ústí nad Labem, ale také z Děčína, Povrlů, Podbořan či dalších měst severních Čech. Mladí řečníci zápolili pod bedlivým dohledem nekompromisní poroty, která hodnotila originalitu zvoleného tématu, práci s mluvidly, spisovnost projevu a jazykovou správnost, dále neverbální komunikaci. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do krajského kola.

Fotografie z akce najdete zde.

Přebor škol v šachu

V pátek 24.1. se konal v ústeckém DDM přebor škol v šachu.
Této akce se zúčastnili i naši žáci chodící na nepovinný předmět Šachy. Přestože většina z nich se šachy učila pouze půl roku (první šachový turnaj v životě) a naši žáci tedy nepatřili k favoritům soutěže, rozhodně se v konečném pořadí neztratili.

Velmi dobrý kolektivní úspěch (součet výsledku nejlepších 4 hráčů) zaznamenali žáci prvního stupně, kteří v konkurenci dalších 4 škol skončili těsně před postupovou branou třetí.

Ještě radostnější byly individuální výsledky některých žáků. Žák 5.B David Russo, který byl jedním z mála zkušenějších hráčů, skončil v základní skupině turnaje prvního stupně na 2. místě a následně vyhrál play-off. Tím se stal přeborníkem okresního kola. Další velmi pěkný úspěch zaznamenala žákyně 9.B Miroslava Bučková, která v daleko větší konkurenci turnaje druhého stupně nasbírala velmi solidních 50% možných bodů a tím vyhrála kategorii dívek.

Celkové výsledky najdete zde,  fotografie zde.

Akce tedy dopadla pro naši školu velmi pozitivně a dá se do budoucna očekávat, že úspěchy budou ještě výraznější.

Ing. David Hozda

Starší okresní soutěže

Okresní soutěže konané do konce roku 2013 najdete zde.

Okresní kolo v malé kopané

Žáci ZŠ Vojnovičova a okresní kolo MALÉ KOPANÉ – futsalu: „Memoriál Václava Čecha“

Za deště a chladu proběhlo ve středu 14. října na ZŠ Hlavní - Mojžíř základní kolo turnaje. Přes nepřízeň počasí naši reprezentanti bojovali s maximálním nasazením. Naší skupiny se zúčastnily tyto školy: pořádající ZŠ Hlavní, ZŠ E. Krásnohorské, ZŠ Chlumec a my ze ZŠ Vojnovičova.

Protože se nám podařilo porazit pouze tým ze ZŠ E. Krásnohorské, z celkového 3. místa ve skupině jsme bohužel nepostoupili do dalších bojů (postupoval pouze vítěz skupiny: tým ze ZŠ Hlavní). 

Přesto tímto našim reprezentantům za bojovnost s týmy i s počasím děkujeme a doufáme příště minimálně v postup dál.

Seznam našich reprezentantů: Štícha Vojtěch-6.B, Blahovec Václav-6.B, Miler Kevin-6.B, Hotový Matyáš-6.C, Kříž Michal-6.C, Rabas Matěj-6.C, Krejčí Dominik-7.A, Ruzso David-7.B, Chott Lukáš-7.C, Kunert Filip-7.C.       

Mgr. Josef Hájek

AŠSK FLORBAL CUP 2015/2016 a starší kluci ze ZŠ Vojnovičova

Aneb: „Po letech konečně opět promluvily naše florbalové hole.“

Středa 9.12.2015: základní skupina okresního kola na ZŠ Hlavní-Mojžíř a z prvního místa postup do „Final four“ – po přesvědčivých porážkách soupeřů (postupně: proti ZŠ Nová - 11:0; proti ZŠ Povrly - 7:0; proti ZŠ Mojžíř - 12:5)

Pátek 11.12.2015: hala „Sluneta“ a již „Final four“ – i přes handicap chybějících hráčů týmu po opravdu heroických výkonech sice do kraje nepostupové, ale i tak krásné 3. místo okresního finále Florbal cupu (výsledky „Final four“: proti ZŠ Vinařská 0:2; proti ZŠ České Mládeže 0:2 a proti ZŠ Mírová 5:2). Do krajského kola postoupila ZŠ České mládeže.

Naši reprezentanti:
Dittrich Tadeáš 8.B vybrán brankařem „All-Star“ týmu soutěže
Dobrovolný Ondřej 9.B
Havlík Lukáš 8.B
Homolka Lukáš 8.B
Vlček Pavel 8.B
Krupica Jakub 8.B vybrán obráncem „All-Star“ týmu soutěže
Medek  Jan 8.B

Klukům tímto i zavedení školy za výkony velké díky – udělujeme pochvalu třídního učitele a budeme se těšit na příští školní rok, kdy by kluci     ze současné 8.B měli být výkonnostně na vrcholu (tým doplníme novými tvářemi ze současných 7.tříd).  A v letošním školním roce nám prosím i nadále fanděte ve florbalové lize, která bude končit někdy na přelomu března a dubna 2016.

Dne 15.12.2015 Mgr. Josef Hájek – kouč.

Okresní kolo v přehazované dívek 6. – 7. tříd – 1. místo

Dne 19. a 20. ledna se naše dívky z 6. a 7. tříd zúčastnily okresního kola v přehazované. Protože se letos přihlásilo hodně týmů, byly vytvořeny tři semifinálové skupiny.

V úterý 19. 1. jsme v tělocvičně ZŠ Vinařská bez ztráty setu vyhrály naši semifinálovou skupinu. Postupně jsme porazily ZŠ Husova, ZŠ Vinařská a nakonec ZŠ Hluboká.

Ve středu 20. 1. jsme ve stejné tělocvičně v naší skupině porazily ZŠ Pod Vodojemem a ZŠ Mírová a do osmifinále postoupily z 1. místa. V osmifinále jsme zvítězily nad „Rabasovkou“ a čekalo nás finále proti ZŠ Nová. Ve finále jsme sice prohrály úvodní set, ale zápas jsme otočily a v dramatickém tie-breaku rozdílem jediného bodu vyhrály.

Děvčatům gratulujeme k vítězství a postupu do krajského kola, které se uskuteční 11. února v Mostě. Naše kapitánka Káťa Nováková byla také neoficiálně vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

Sestava: Kateřina Nováková – kapitánka, Klára Herišerová, Jana Pelcová, Kateřina Kubálková, Hana Řičanová, Nela Johanovská, Eliška Pavlů, Natálie Tajflová, Daniela Vondrová, Kateřina Májová, Pavlína Stejskalová a Adéla Phamová

Dívkám moc děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeňka Tošnerová

Těšíte se na velké přestávky venku?


Ne
2548
Ano
3525

ZŠ Vojnovičova

ZŠ Vojnovičova
Telefon a email vrátnice:
475 669 141
733 737 584
 
Telefon a email sekretariát:
475 669 143
 
Telefon a e-mail jídelna:
475 669 149
733 125 723

Telefon a e-mail družina:
725 415 327
 
Telefon a e-mail školní klub:
601 562 102
kucerova@zsvojnovicova.cz
 
Telefon a e-mail odloučené pracoviště:
733 737 591

 


ZŠ Vojnovičova


ZŠ Vojnovičova