Aktuality > Provoz školy od 1. 2. 2021

Provoz školy od 1. 2. 2021

Vláda schválila prodloužení opatření, a to včetně těch, která se týkají školství.  Provoz školy se tak bude řídit současnými pravidly, které platí již od 27. prosince 2020. Od 1. 2. 2021 pro prezenční a distanční výuku bude platný pro druhý stupeň pouze jeden rozvrh vyučovacích hodin v programu Bakaláři. Pro distanční výuku (z domova) je zelenou barvou s písmenem D vyznačena výuka online a fialovou barvou s písmenem S vyznačena samostatná práce žáků po zadání úkolu vyučujícími. Pro první stupeň je realizace distanční výuky ve stávajícím režimu (rozvrh zde).