Aktuality > Nabídka sportovních kurzů

Nabídka sportovních kurzů

LVK-I. TELNICE (příměstský kurz: zimní pobyt v horách s lyžařským výcvikem pro děti 2.-5.tříd) 6.-10. únor 2023 (=pondělí až pátek), cena: 2.900,- až 3.100,- Kč, příměstský kurz = ráno 8:00 od školy autobusem tam a cca v 16:00 zpět ke škole.

LVK-II. Hořejší Vrchlabí ski areál Bubákov (pobytový kurz: zimní pobyt v horách s lyžařským výcvikem pro děti 6.-9.tříd) 15. leden-22. leden 2023 (POZOR !!! = od neděle do neděle !!!), cena: 6.700,- Kč až 6.900,- Kč (odjezd v neděli 15.1. cca v 14:00 a příjezd zpět v neděli 22.1. cca v 14:00)

*** POZNÁMKA:   v polovině října bude vybírána záloha 1.500,- Kč (= prosím včas vložit do e-kasy dítěte).

TURISTICKÝ VODÁCKÝ KURZ  (pobytový kurz ve Vojkovicích nad Ohří pro žáky z II. stupně = 6.-9.tříd - spaní v kempu ve stanech, termín: 11.-16. červen 2023 (POZOR !!! = od neděle do pátku !), cena: 3.900,- až 4.100,- Kč (odjezd v neděli 11.6. cca ve 14:30 a příjezd zpět v pátek 16.6. cca v 17:00)

***POZNÁMKA: uvedené ceny kurzů jsou zatím pouze hrubým odhadem

způsob přihlášení na sportovní kurzy se ZŠ Vojnovičova

• výhradně e-mail: hajek.ohviceboj@seznam.cz (POZOR: přihlašování na jakýkoli jiný e-mail, prostřednictvím sms, telefonickým hovorem či osobně nebude akceptováno)
  • start přihlášek: středa 5.10. 2022 v 19:00 !!! (přihlášky došlé dřívějšího data či před 19:00 nebudou akceptovány = ani např. v 18:59)

*** POZNÁMKA:   podrobnější informace budou zaslány zákonným zástupcům dětí prostřednictvím e-mailů zadaných v matrice, budou též na nástěnce v Bakalářích a budou poslány i do pošty přes Komens.

S pozdravem Mgr. Josef Hájek (organizátor sport. kurzů při ZŠ Vojnovičova)