Aktivity > Den bez aktovek

Den bez aktovek

437.jpg 429.jpg Žáci vymysleli na žákovském parlamentu akci, která byla nazvaná jako ,,den bez aktovek´´.  Tato akce proběhla 20. 6. Princip akce byl jednoduchý, šlo o to, že místo normálního batohu si žáci přinesli co nejoriginálnější ,,tašku´´, mohlo to být cokoliv, např. krabice od pizzy, chlebník, počítač, popelnice nebo kočárek, ve fantazii se meze nekladou. Do této akce se zapojily všechny ročníky na naší škole a následně byl z každé třídy vybrán jedinec, který postoupil do finále. V závěrečném kole bylo 24 žáků, kteří byli odměněni diplomy a sladkou odměnou. Pro porotu bylo těžké určit pouze tři nejlepší, proto prohlásili všechny za vítěze. Doufáme, že akce naše žáky bavila a že škola ještě něco podobného podnikne.

431.jpg 430.jpg