bakaláři office 365 kontakty družina jídelna pro slabozraké

Aktivity

Sněhuláci pro Afriku 13.04.2021

Naše škola se prostřednictvím Mgr. Lenky Lehké a jejích žáků zapojila do pravidelné akce Sněhuláci pro Afriku. i přes covidovou problematiku nezůstáváme hluší ke globálním problémům a vedeme děti k ochraně životního prostředí. Informace o akci: http://www.snehulaciproafriku.cz/stranky/45-o-nas

Výlety s Cepíkem 29.03.2021

Centrum podpory zdraví, z.ú. vás zve na výlety do přírody. Nápady na výlety vznikly už v období prvního lock-downu, jsou určeny pro rodiny jako inspirace na víkendy. Inspiraci najdete zde

Listování 19.03.2021

V rámci nabídky scénických čtení Listování, kde nejen autoři představují své knihy mladým čtenářům, jsme prostřednictvím MAP II pročetli pár stránek z knížky Jak být klukem | Jak být holkou od dvojice autorů - Jamese Dawsona a Hayley Longové - v úpravě od Lukáše Hejlíka. Žáci se z domova přihlásili do knihovny k Lukáši Hejlíkovi, který nám se svou kolegyní přiblížil, co od knížky čekat. Děkujeme za zpestření distanční výuky a těšíme se na další spolupráci.

Srdce zdravotníkům 18.03.2021

Ze zajímavých nabídek jsme se rozhodli zapojit do akce Srdce zdravotníkům, která spočívá v tom, že děti v rámci distanční výuky výtvarné výchovy nakreslí srdce (minimální formát A4, maximální A3). Svůj obrázek žáci donesli ve stanovený čas do školy, před hlavním vchodem vhodili do schránky. 

142 obrázků teď zdobí autobusy a trolejbusy, které projíždějí Ústím nad Labem, dalších 11 je vystaveno v prostorách Krajské zdravotní.

Prostřednictvím akce Dopravního podniku města Ústí nad Labem i naše škola děkuje všem zdravotníkům za jejich práci.

Sběr papíru 26.11.2020

Aktuální termín sběru papíru

SBĚR PAPÍRU

Koná se zpravidla

 na asfaltovém školním hřišti.

Nejbližší termín:

plánovaný sběr papíru se v říjnu NEKONÁ.

Děkujeme za spolupráci

Vyhodnocení sběru papíru

Výsledky sběru papíru:

 Nejlepší sběrači

Celkové vyhodnocení