<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>
Sportovní kurzy 30.09.2021

Nabídka sportovních kurzů pro školní rok 2021/2022:

1. LYŽAŘSKÉ KURZY

Lyžařský výcvikový kurz (LVK) I. TELNICE

(příměstský kurz s lyžařským výcvikem pro děti 2. - 5*.tříd) 14. - 18. únor 2022, cena: 2.400,- až 2.600,- Kč

Lyžařský výcvikový kurz (LVK) II. TELNICE

(příměstský kurz s lyžařským výcvikem pro děti 4*. - 9. tříd) 28. únor - 4. březen 2022, cena pro žáky II. st.: 2.600,- Kč až 2.800,- Kč (pro žáky 4. a 5. tříd = I. st.: 2.400,- až 2.600,- Kč)

*specifikum pro žáky 4. a 5. tříd mohou si vybrat termín. Pokud by vyhovovaly termíny oba, prosím o tuto informaci, přiřadíme dle počtu přihlášených, aby se co nejefektivněji naplnily oba kurzy.

Kurzy letos organizujeme příměstsky, protože majitelé Chaty u Kostela v Příchovicích objekt prodali.

2. TURISTICKÝ VODÁCKÝ KURZ  (pobytový kurz ve Vojkovicích nad Ohří pro žáky z II. stupně = 6. - 9.tříd - spaní v kempu ve stanech, termín: 12. - 17. červen 2022, cena: 3.400,- až 3.600,- Kč.

• Kurzu se mohou zúčastnit pouze děti bez vážných kázeňských postihů  Při závažném porušení pravidel kurzu a školního řádu musí být účastník z akce vyřazen bez nároků na vrácení nevyužitého kurzovného (v případě pobytového turistického - vodáckého kurzu si zákonní zástupci na vlastní náklady musí pro takové své dítě dojet). Děkuji za pochopení.

Způsob přihlášení na sportovní kurzy

• VÝHRADNĚ na e-mail:   hajek.ohviceboj@seznam.cz (POZOR: přihlašování na jakýkoli jiný e-mail, prostřednictvím sms, telefonickým hovorem či osobně nebude akceptováno)
  • Start přihlášek: středa 13.10. 2021 v 19:00 (přihlášky došlé dřívějšího data či před 19:00 nebudou akceptovány - ani např. v 18:59)
  • DŮLEŽITÉ: Do PŘEDMĚTU přihlašovacích e-mailů prosím pište údaje ve tvaru:   název kurzu, jméno, příjmení dítěte a třída - například tedy:   LVK - I TELNICE, Karel Vomáčka, 8.D
  • jeden e-mail = 1 dítě, nelze přihlásit jedním e-mailem 5 spolužáků či kamarádů (výjimkou jsou sourozenci, zde možno přihlásit prostřednictvím jednoho e-mailu dítě z I. stupně na Telnici na LVK - I, staršího sourozence z II. stupně na Telnici na LVK-II a zároveň dítě z II. stupně na Vodák)
  • Při odhlášení z kurzů hrozí storno, zálohy objektům a další zálohové platby musí škola odesílat již před konáním akce.
  • Podrobnější informace budou zaslány zákonným zástupcům prostřednictvím e-mailů zadaných v matrice, prostřednictvím pošty přes Komens a zveřejněny budou též na nástěnce v Bakalářích.

Mgr. Josef Hájek (organizátor sportovních kurzů při ZŠ Vojnovičova)

České dny proti rakovině 22.09.2021

Připojíme se k 25. ročníku sbírky proti rakovině. Naši žáci si kytičku mohou koupit 30. 9. 2021. Plný leták zde.

Sluneta u nás 15.09.2021

V pondělí 13. 9. 2021navštívili první třídy na naší škole dva zástupci BK Sluneta i se svým maskotem Sunnym, protože přišli našim žákům představit svůj klub a   také zjistit, jestli by někdo z dětí nechtěl chodit hrát basket. Paní ředitelka zástupce basketbalového klubu doprovodila do jednotlivých tříd. Většina dětí se zprvu   styděla na něco zeptat, ale pak se děti rozpovídaly. Výrazně je zaujal veselý klubový maskot. Je jím červená panda.

Bětka, 7. třída

Poděkování - Sněhuláci pro Afriku 09.09.2021

@303lZúčastnili jsme se již 9. ročníku.

Evropský týden udržitelného rozvoje 08.09.2021

Od 20. do 26. 9. 2021 se naše škola zapojí do aktivit souvisejících s výchovou k udržitelnému rozvoji.

Podstatou myšlenky udržitelného rozvoje je snaha spravovat naše přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství tak, aby se ho přinejmenším ve stejné míře dostávalo i těm, kteří přijdou po nás.

Témata udržitelného rozvoje lze jednoduše popsat ve třech vzájemně propojených oblastech. Symbolicky se jim říká pilíře udržitelného rozvoje.

Enviromentální pilíř

Soustředí se na omezování znečištění, šetrnost při těžbě a spotřebě neobnovitelných zdrojů, ochranu vzácných ekosystémů nebo boj s klimatickými změnami.

Ekonomický pilíř

Věnuje se hospodářskému růstu, nezaměstnanosti, mezinárodnímu obchodu, globalizaci, rozvoji regionů či organizaci firem ve vztahu k ostatním dvěma pilířům.

Sociální pilíř

Zabývá se soudržností mezi jednotlivými generacemi nebo společenskými skupinami, rovnými právy, přístupem ke vzdělání nebo omezováním chudoby.

Informatika hravě 30.08.2021

V rámci požadavků rozvoje výuky informatiky byli proškoleni učitelé naší školy. Projekt EDUbus nám umožnil vyzkoušet si aktivizující výukové metody, které pak učitelé využijí se svými žáky během školního roku. Účastníci se seznámili se změnami v pohledu na výuku informatiky s nutností provázat ji s výukou ostatních předmětů a přirozeně implementovat do své práce. Vyzkoušeli si blokové programování, práci se stavebnicemi a roboty. Cílem je zavádění nových postupů a celková inovace výuky napříč všemi předměty.

Den pohybových her 25.06.2021

Třídy druhého stupně si konec školního roku zpříjemnily sportovními aktivitami. Jednotlivé ročníky se věnovaly míčovým hrám, ping-pongu,  badmintonu nebo si házely talířem a mnoho dalšího. Osmé třídy sportovaly v areálu školy v pondělí 21. 6., šesté třídy vyrazily na školní sportoviště ve středu 23. června a v pondělí 28. 6. si pohybových aktivit užijí sedmé třídy. Děti si sportovní dopoledne užily a těší se na další podobné ročníkové akce.

Souboj čtenářů 25.05.2021

Souboj čtenářůI v tomto školním roce jsme se zúčastnili online soutěže Souboj čtenářů. Jak název napovídá, hlavní náplní soutěže byla četba, a to četba pěti zadaných titulů, které si děti samostatně přečetly a zpracovaly do svého kulturního deníku. Na soutěžní otázky odpovídala online formou třída 6. B ve středu 19. května 2021. Otázky rozhodně nebyly jednoduché a prověřovaly pozornost a paměť dětí. Naši čtenáři se umístili na 51. místě z 64 zapojených škol. Všem zapojeným dětem blahopřejeme a oceňujeme snahu a přípravu i přes složité období distanční výuky.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>