Aktivity > Den pohybových her

Den pohybových her

283.jpg Třídy druhého stupně si konec školního roku zpříjemnily sportovními aktivitami. Jednotlivé ročníky se věnovaly míčovým hrám, ping-pongu,  badmintonu nebo si házely talířem a mnoho dalšího. Osmé třídy sportovaly v areálu školy v pondělí 21. 6., šesté třídy vyrazily na školní sportoviště ve středu 23. června a v pondělí 28. 6. si pohybových aktivit užijí sedmé třídy. Děti si sportovní dopoledne užily a těší se na další podobné ročníkové akce.