Aktuality > Deštník - program primární prevence

Deštník - program primární prevence

Od 19. 9. budou probíhat třídenní výjezdy třídních kolektivů druhého stupně na DEŠTNÍK - program primární prevence do penzionu ve Starých Splavech, a to v těchto termínech:

19. 9. až 21. 9. -  6. a 7. ročníky

21. 9. až 23. 9. -  8. a  9. ročníky

Doprava domluvena autobusem, zajištěna strava, ubytování v chatkách.

Žáci, kteří se neúčastní, se budou vzdělávat podle improvizovaného rozvrhu

Od 19. 9.  do 21. 9. - pro 6. a 7. ročníky je vytvořena smíšená třída, výuka probíhá do 12. 40. Všichni budou ve společné místnosti - 6. B.

Od 21. 9. do  23. 9. pro 8. B/C a 9. třídy je vytvořena smíšená třída v jedné místnosti - 9. B, 8. A se učí ve své učebně. Výuka končí                 ve 12. 40.