Aktivity > Informatika hravě

Informatika hravě

288.jpg V rámci požadavků rozvoje výuky informatiky byli proškoleni učitelé naší školy. Projekt EDUbus nám umožnil vyzkoušet si aktivizující výukové metody, které pak učitelé využijí se svými žáky během školního roku. Účastníci se seznámili se změnami v pohledu na výuku informatiky s nutností provázat ji s výukou ostatních předmětů a přirozeně implementovat do své práce. Vyzkoušeli si blokové programování, práci se stavebnicemi a roboty. Cílem je zavádění nových postupů a celková inovace výuky napříč všemi předměty.