bakaláři office 365 kontakty družina jídelna pro slabozraké

Kontakty

Obecné kontakty

vrátnice

475 669 141

733 737 584

vratnice@zsvojnovicova.cz

sekretariát

475 669 143

zsvojnovicova@zsvojnovicova.cz

jídelna

733 125 723

jidelna@zsvojnovicova.cz

družina

725 415 327

melichova@zsvojnovicova.cz

školní klub

601 562 102

klub@zsvojnovicova.cz

odloučené pracoviště

733 737 591

tajcova@zsvojnovicova.cz

Kontakty na učitele

vzor: příjmení@zsvojnovicova.cz

Pedagogický sbor 2020/2021

Vedení školy

Ředitelka školy:

Mgr. Bc. Maděrová Marta

Statutární zástupkyně ředitelky:

PhDr. Fantová Věra

Zástupce ředitelky:

Ing. Scholz Martin

Učitelé 

Třídní učitelé 1. stupeň

Třídní učitelé 2. stupeň

Netřídní učitelé

0.A

Mgr. Ziková Vladimíra

6.A

Mgr. Arnoštová Jaroslava

Bc. Härting Marek

1.A

Mgr. Mašková Marcela

6.B

Mgr. Vrkočová Gabriela

Mgr. Hájek Josef

1.B

Mgr. Baranová Marie

6.C

Mgr. Marková Lucie

Ing. Hozda David

1.C

Mgr. Lehká Lenka

7.A

Mgr. Krobová Andrea

Mgr. Melichová Lenka

2.A

Mgr. Koštířová Gabriela

7.B

Mgr. Bc. Humplová Romana

Mgr. Punčochářová Lucie

2.B

Mgr. Lada Tomevová

7.C

Mgr. Radimská Eva

Šťastná Petra

2.C

Mgr. Tajčová Renata

8.A

Mgr. Nováková Kamila

Ing. Vicherová Petra

3.A

Mgr. Procházková Alena

8.B

Mgr. Štolfová Andrea

Mgr. Vosyka Jiří

3.B

Mgr. Tomešová Hana

8.C

Mgr. Nademlejnská Monika

Ludmila Žižková

3.C

Mgr. Štolbová Jana

9.A

Mgr. Tošnerová Zdeňka

4.A

Mgr. Nejedlá Jindra

9.B

Mgr. Jošková Vlastimila

4.B

Mgr. Pojerová Štěpánka

9.C

Mgr. Frišová Kateřina

4.C

Mgr. Varmusová Štěpánka

5.A

Mgr. Bejčková Hana

5.B

Mgr. Doležalová Zdeňka

5.C

Mgr. Husáková Veronika

  

Asistenti pedagoga

0.A

Havlíčková Monika

6.A

Mikulová Petra

1.B

Vágnerová Barbora

6.C

Novotná Daniela

1.C

Netíková Eva

7.A

 Severa Tomáš

2.A

Kučerová Jarmila

7.B

Majerčíková Barbora

2.B

Schulze Andrea

7.C

Budínová Věra

2.C

Lukešová Petra

8.A

Majerčíková Lucie

Truxová Iva

8.B

Ekrtová Pavlína

3.C

Studená Zdeňka

8.C

Brožová Lucie

Živnůstková Ilona

Cverčková Dana

4.A

Cidlinová Pavla

9.A

Netušil Petr

4.C

Strohová Pavla

9.B

Himmelová Lada

5.A

Macasová Pavla

9.C

Matušíková Jana

5.B

Gallová Martina

5.C

Němcová Alena

Kormaníková Hana