Aktivity > Mikuláš v DS Bukov

Mikuláš v DS Bukov

Mikulášské zpívání v Domově pro seniory Bukov

Ve středu 6. prosince 2023 se vypravili žáci naší školy zpříjemnit předvánoční atmosféru obyvatelům Domova pro seniory na Bukově. Děti ze školního sboru nacvičily kromě tradičních koled také řadu dalších písniček s tematikou zimy a Vánoc. Kromě nich se na seniory přišel podívat také Mikuláš s anděly a čerty, což byli žáci deváté třídy. Ti si připravili krátké povídání a několik básniček a říkanek vztahujících se k Mikulášskému svátku.

Přítomným se program líbil a několik koled si zazpívali spolu s dětmi. Na závěr každý ze seniorů dostal od andělů novoročenku, kterou deváťáci vyrobili pro zdejší klienty. Odměnou byl dlouhý potlesk na závěr. Podobnou akci určitě  naše škola zopakuje.