Aktuality > Nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2023-2024

Nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2023-2024

Vážení rodiče,

od 1. 10. 2023 začínají na naší škole probíhat kroužky dle nabídky. V letošním roce máme 3 typy kroužků - organizované pod školním klubem, z projektu OP JAK a vedené externí organizací.

Kroužek organizovaný školním klubem - dítě musí být přihlášeno na kroužek ve školním klubu, poplatek za školní klub činí 200 Kč za měsíc. Děti přihlášené ve školní družině poplatek za školní klub neplatí. Z důvodu uspokojení více zájemců prosím, přihlašujte zatím své dítě na jeden kroužek a do dalších se hlaste pouze jako náhradník.

Kroužek organizovaný z OP JAK - je hrazen z projektu, pro žáky je zdarma.

Kroužek organizovaný externí organizací - je plně v kompetenci pořádající organizace, škola pouze zajišťuje prostory.

K přihlašování dětí na jednotlivé kroužky využijte prosím, uvedený email vedoucího kroužku.

zde