Aktivity > Návštěva moderátorů školního vysílání v rádiu North music

Návštěva moderátorů školního vysílání v rádiu North music

413.jpg Naši školu navštívil moderátor Hit rádia pan Kamil Bílský, aby se podíval, jak funguje náš školní rozhlas. Sledoval naše ranní vysílání. Byli jsme pozvání následující týden na exkurzi do Hit rádia, abychom viděli práci v opravdovém rádiu a sledovali opravdové přímé vysílání. Měli jsme možnost vidět zvukové studio, zkušební místnost, místnost, kde se vysílá, i sklad. Odborně nás provedl právě pan Bílský, odpovídal nám na otázky společně s moderátorem panem Gajderovičem. Třešničkou na dortu bylo naše živé vysílání s tímto moderátorem. Odpovídali jsme na otázky ve třech vstupech do vysílání. Nakonec jsme vedli besedu s panem Bílským, který hodnotil naši práci ve škole a kromě pochval nám dal tipy, jak bychom mohli zlepšit naše vysílání, aby to posluchače zaujalo a více bavilo.

Chtěli bychom moc poděkovat za pozvání, velice se nám to všem líbilo, získali jsme nové zkušenosti a hlavně teď máme plnou hlavu nápadů, které chceme realizovat.

Za redakci školního vysílání Petra Čásová

416.jpg 415.jpg 414.jpg