Aktuality > Přátelské setkání učitelů angličtiny na ZŠ Vojnovičova

Přátelské setkání učitelů angličtiny na ZŠ Vojnovičova

Rádi bychom Vás pozvali na další seminář určený učitelům angličtiny, kteří vyučují na 1. stupni ZŠ. Seznamte se s novým projektem pracovní učebnicí FUNPARK, která je určena pro výuku angličtiny od 3. ročníku ZŠ. V první polovině semináře Vám odborný konzultant Mgr. Petr Hlavička krátce představí interaktivní podporu Funpark, ve druhé ukáže vybrané praktické aktivity z pracovní učebnice, žákovského portfolia a flashcards.

Místo konání:

Základní škola Ústí nad Labem Vojnovičova 620

400 01 Ústí nad Labem-město

Termín konání:

25.03.2024 od 14:00

Kontaktní osoba:

Mgr. Petr Hlavička

petr.hlavicka@klett.cz, 774 485 504

odborný konzultant Klett nakladatelství ve Vašem regionu

Setkání by nemělo trvat déle než 45 minut. Jako poděkování za účast od nás obdržíte vzorový výtisk všech jednotlivých komponent učební sady Funpark.

Velmi rádi Vás na tomto setkání přivítáme.

V případě zájmu se přihlaste na našem webu seminare.klett.cz v části Mikro-semináře Funpark, konkrétně na odkazu zde:

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit. Kontaktní osoba přímo na místě setkání je náš konzultant, Mgr. Petr Hlavička (petr.hlavicka@klett.cz, tel. 774 485 504).