Aktivity > Projekt Jarní prameny

Projekt Jarní prameny

1490.jpg Ve středu 27. března se na naší škole konal celoškolní projekt Jarní prameny, vztahující se ke Dni vody, tedy konkrétně k důležitosti ochrany vody a významu vody pro život na Zemi. Děti se na tuto životodárnou tekutinu podívaly z různých úhlů v rámci jednotlivých předmětů, tedy stanovišť. Nebyl to tedy jen pohled přírodovědecký či chemický, ale také literární nebo umělecký.

1491.jpg První až třetí třídy pracovaly v rámci tříd, případně ročníků, ostatní třídy se zapojily do celoškolní aktivity napříč ročníky. Na jednotlivých stanovištích pracovaly vytvořené skupiny žáků čtvrtých až devátých tříd. Společná práce se dětem líbila a určitě posílila vzájemnou spolupráci