Aktuality > PROVOZ ŠKOLY OD 1. 3. 2021 DO ODVOLÁNÍ

PROVOZ ŠKOLY OD 1. 3. 2021 DO ODVOLÁNÍ

Na základě usnesení Vlády ČR je škola včetně školní družiny, školního klubu a školní jídelny-výdejny uzavřena.

Průběh distanční výuky žáků 3. až 9. tříd se řídí současnými pravidly, žáků 1. a 2. tříd a dětí přípravné třídy dle pokynů třídních učitelek.

Pro žáky, kteří nemají vhodné podmínky pro plnění distanční výuky formou on-line, budou připraveny, dle dohody učitelek, výukové materiály v recepci školy v pracovních dnech v době od 8:00 do 11:30 hodin. V případě potřeby je možné zapůjčení notebooku.

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.

Vedení školy