Aktivity > Sluneta u nás

Sluneta u nás

308.jpg  V pondělí 13. 9. 2021navštívili první třídy na naší škole dva zástupci BK Sluneta i se svým maskotem Sunnym, protože přišli našim žákům představit svůj klub a   také zjistit, jestli by někdo z dětí nechtěl chodit hrát basket. Paní ředitelka zástupce basketbalového klubu doprovodila do jednotlivých tříd. Většina dětí se zprvu   styděla na něco zeptat, ale pak se děti rozpovídaly. Výrazně je zaujal veselý klubový maskot. Je jím červená panda.

Bětka, 7. třída