Aktivity > Sportovní dny

Sportovní dny

441.jpg Konec školního roku 2021-22 se nesl na naší škole ve znamení sportovního vyžití. Jelikož nám počasí přálo, konaly se všechny sportovní aktivity v areálu školního pozemku, tedy na hřištích, travnatých plochách a sportovištích. Žáci prvního stupně sportovali ve dnech 22. a 23. 6. Své dovednosti předvedli v několika disciplínách např. trefa do obruče, hod na cíl nebo oštěpem, skok z místa nebo v pytlích a dalších. Jako pomocníci působili na jednotlivých stanovištích žáci devátých tříd. Zážitek byl korunován cukrovou vatou a nad vším dohlížel maskot ve zvířecím kostýmu. Děti si sportovní dopoledne užily. V pátek 24. června 2022 se sportovně vyžily i děti z druhého stupně, a to formou kolektivních sportů. Konaly se turnaje ve vybíjené, přehazované, fotbálku a brännballu mezi přítomnými třídami. Sportovní zápolení probíhalo za hlasitého fandění a povzbuzování, i když nevyhrál každý, všichni se dobře bavili a zasportovali si se spolužáky.