Aktivity > Srdce zdravotníkům

Srdce zdravotníkům

Ze zajímavých nabídek jsme se rozhodli zapojit do akce Srdce zdravotníkům, která spočívá v tom, že děti v rámci distanční výuky výtvarné výchovy nakreslí srdce (minimální formát A4, maximální A3). Svůj obrázek žáci donesli ve stanovený čas do školy, před hlavním vchodem vhodili do schránky.  232.jpg

142 obrázků teď zdobí autobusy a trolejbusy, které projíždějí Ústím nad Labem, dalších 11 je vystaveno v prostorách Krajské zdravotní.

234.jpg

235.jpg

237.jpg

Prostřednictvím akce Dopravního podniku města Ústí nad Labem i naše škola děkuje všem zdravotníkům za jejich práci.

220.jpg

219.jpg